• Konrad Sławkowski
Pogoń Prudnik-Swornica Czarnowąsy
loadingŁaduję odtwarzacz...
Pogoń Prudnik przegrała ze Swornicą Czarnowąsy aż 3:0.

Sytuacja w tym spotkaniu rozstrzygnęła się tak naprawdę w końcówce pierwszej połowy. Wtedy w przeciągu ok. 3 minut strzegącego bramki Pogoni Tomasza Roskosza pokonał Guilherme Leoni. Niestety trapiona brakami kadrowymi Pogoń nie mogła się podnieść po tym ciosie. Po niewykorzystanych sytuacjach z początku pierwszej połowy Pogoń nie miała już dobrych sytuacji strzeleckich. Gospodarze coraz bardziej dawali ponieść się emocją czego efektem były niepotrzebne dyskusje z sędziami i w efekcie żółte kartki.

W drugiej połowie spotkania padła tylko jedna bramka. Wynik spotkania na 3:0 ustalił Dawid Białek.

Zapraszamy do wysłuchania pomeczowych wypowiedzi trenerów w materiale wideo.