Akcja znicz 2019

  • 28.10.2019, 12:28
  • Źródło: Policja Prudnik
Akcja znicz 2019 grafika: Policja Prudnik
Już tradycyjnie podczas Dnia Wszystkich Świętych czekają nas zmiany w organizacji ruchu w okolicy prudnickiego cmentarza

Od 31 października (czwartek) od godziny 14:00 do 2 listopada (sobota) do godziny 14:00 w następujący sposób zmieni się organizacja ruchu w rejonie cmentarza komunalnego w Prudniku.

Ulica Dąbrowskiego od ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Staszica będzie ulicą o jednym kierunku jazdy. Parkowanie na tym odcinku odbywać się będzie po lewej stronie do skrzyżowania z ul. Parkową, natomiast po prawej stronie jezdni dopuszczone będzie parkowanie dla pojazdów osób niepełnosprawnych. Natomiast od skrzyżowania z ul. Parkową do ul. Staszica dopuszczone będzie parkowanie pozostałych pojazdów po lewej stronie jezdni, ukośnie do jej osi. Dwukierunkowa ulica Parkowa stanie się jednokierunkową od skrzyżowania z ul. Sądową do skrzyżowania z ul. Dąbrowskiego, w którą będzie można skręcić tylko w lewo.

Wszystkie te odcinki zostaną odpowiednio oznakowane. Na miejscu pracować będą także policjanci z prudnickiej komendy. W pozostałych miejscowościach naszego powiatu nie będzie żadnych zmian w organizacji ruchu.

Źródło: Policja Prudnik

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe